USB Адаптер

CMP-ADAP904
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VALUELINE
Код од Произв.: VLCB61901L
USB 3 Адаптер, micro B Машко - A Женско
225 ден
(вклучено ДДВ): 34,32 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Овој адаптер се користи за да промените USB 3.0 A-тип машки конектор во USB 3.0 микро B-тип машки конектор.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: USB микро B-тип машки
  • Конектор Б: USB A-тип женски
  • Верзија: v3.0
     
Конектори А
USB micro 3.0 B-type
машко
Конектори Б
USB 3.0 A-type
женско
Верзија на USB
v3.0
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.