Гумена Подлога за на Под

BDL-BFM45
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BONDLINE
Код од Произв.: BFM45
ESD Подлога за на Под, Гума, 1500 x 1200 mm
12.054 ден
(вклучено ДДВ): 1.838,75 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Издржлива 2-слојна статички-дисипативна гума со “сиви дамки” со проводна позадина која е во согласност со DIN EN 61340-5-1. Мазната површина овозможува лесно чистење.
Материјалот е отпорен на абразии и е соодветен за столчиња со тркала.
Дебелината на материјалот е 2.5mm.
Монтажата може да се осигура со самолеплива двојна трака.
Се испорачува со стандардни 2x10mm нитни.

* Достапно во повеќе различни димензии, ве молиме погледнете го каталогот.

Димензии 1200 x 1500 x 2.5 mm
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.