Подлога за Работна Маса

BDL-KS3LM410
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BONDLINE
ESD Подлога за Работна Маса, 1.2 x 10mtr, 3 Слоеви Bondline
67.120 ден
(вклучено ДДВ): 10.238,64 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

3-слојна подлога со проводен централен слој и статички дисипативна горна и долна површина. Ролна 1.2x10m.

Вклучено во комплетот
Работна подлога за на маса
Димензии 120x1000 cm
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.