Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Конектор за Заземјување

BDL-BPE
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BONDLINE
Код од Произв.: BPE
ESD Конектор за Заземјување, 10 mm Нитна
581 ден
(вклучено ДДВ): 88,63 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Европски (шуко) конектор за заземјување со 1x 10mm нитна.

Вграден 1MΩ безбедносен отпорник.

Терминали
10mm нитна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.