Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Кутија за Складирање

BDL-BN6160
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BONDLINE
Код од Произв.: BN6160
Проводна Кутија за Складирање, 600 x 160 x 140mm, Bondline
245 ден
(вклучено ДДВ): 37,37 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Произведени од проводен картон кој овозможува статички оклоп и физичка заштита. Овозможуваат ESD заштита за 13" и 7" котури и широк опсег на слични компоненти. Може да се употребуваат во различни комбинации за да се креираат потребните системи за чување. Дизајнирани се за индустриските стандардизирани начини за чување на полици, рак-системи и магацински простори.
Сите производи се испорачуваат сплескани/ неасемблирани.

 

* Достапно во повеќе различни димензии, ве молиме погледнете го каталогот.

Димензии 600 x 160 x 140 mm
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.