Четка

BDL-KB7
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BONDLINE
Код од Произв.: KB7
ESD Четка, 245 x 20 mm
352 ден
(вклучено ДДВ): 53,69 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Сеопфатна палета на четки кои овозможуваат безбедно чистење на ESD осетливи компоненти и плочки без генерирање на опасни статички полнења.

Димензии 245 x 18 mm
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.