Течност за Чистење

BDL-KSFCGAL
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
BONDLINE
ESD Течност за Чистење, Подови, 4.5 l
3.157 ден
(вклучено ДДВ): 481,58 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Течност за чистење на ESD подови, 4.5l.

Наменет за ESD подови од винил и гумени материјали. Специјално формулиран за ефикасно чистење и долготрајна статичка контрола.
Покриеност по галон - 1000 квадратни стапки (4.5l за 93m²)

литар 4,5 l
метри квадратни 93 m²
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.