Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Четка

EUROST-BR69066
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
HABO PENSLAR
ESD Четка, 30 x 140 mm
495 ден
(вклучено ДДВ): 75,51 ден
Б.Исп.одЛагер
w

ESD четка за чистење на ESD осетливи компоненти и плочки.

 

Карактеристики:

  • Проводни рачки и проводни влакна измешани во четката
  • Секое собирање на електростатско полнење е ефикасно испразнето доколку корисникот е заземјен
  • Материјал
    • Најлон
    • Полипропилен
  • Боја: Црна
  • Должина: 140mm
  • Ширина: 30mm
Димензии 30x140 mm
Материјал
пластика
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.