Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Четки

WRB-BR01
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Warmbier

ESD Четки, 5 Парчиња, 50 mm

1.645 ден
(вклучено ДДВ): 250,93 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Комплет од 5 ESD четки за чистење на ESD осетливи компоненти и плочки.

 

Карактеристики:

  • Погодни за: Печатени плочки чувствителни на ESD
  • Површински отпор: 106-7 Ohm
  • Материјал: проводни влакна, пластика
  • Боја: Црна
  • Ширина: 50 mm
  • Тип на производ: Четки
Димензии 50 mm
литар 5 l
Материјал
пластика
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.