Raspberry Pi

Производи на страна:
Страна 3 од 5
RASP.PIZ/CAM
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Raspberry Pi Zero, Spy Камера
1.998 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/AUTOM
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Raspberry Pi Zero, Контролер за Мониторинг и Автоматизација на Домот
1.660 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/PROTECT
Брзо инфо
(0)

Дополнителна заштита

за Raspberry Pi Zero.

740 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.BOX27/FAN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RB-ALUcase+07FAN

Кутија за Raspberry Pi 3 Model B, B+, Алуминиумска, Црна.

760 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASP.BOX13/B
Брзо инфо
(0)
Кутија за Raspberry Pi B+, 2 B,Црна
566 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.BOX10/BU
Брзо инфо
(0)
Кутија за Raspberry Pi Model B+, 2 Model B & 3 Model B, Сина
506 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.BOX B
Брзо инфо
(0)
Кутија за Raspberry Pi 3 Model B, Црна
790 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.BOX10/R
Брзо инфо
(0)
Кутија за Raspberry Pi Model B+, 2 Model B & 3 Model B, Црвена
595 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.BOX10/B
Брзо инфо
(0)
Кутија за Raspberry Pi Model B+, 2 Model B & 3 Model B, Црна
595 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.BOX11
Брзо инфо
(0)
Кутија за Raspberry Pi Model A+, B+, B2, B3, Сива
537 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.BOX12
Брзо инфо
(0)
Кутија за Raspberry Pi Model A+, B+, B2, B3, Сива
1.495 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.BOX12/90
Брзо инфо
(0)

Кутија за Raspberry Pi Model Pi B+, Pi 2, Pi 3, Сива

1.295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.BOX22/2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RB-Case+13

Кутија за Raspberry Pi Моделите B+, 2B, 3B, 3B+, 4B, Акрилна, Транспарентна.

355 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASP.BOX B/TN
Брзо инфо
(0)
Кутија за Raspberry Pi B+, Pi 2, Pi 3, Црна
595 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.BOX10/Y
Брзо инфо
(0)
Кутија за Raspberry Pi Model B+, 2 Model B & 3 Model B, Жолта
420 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.