Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Raspberry Pi

Производи на страна:
Страна 1 од 5
BANANA Pi/1GB
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Banana Pi, 1 GB DDR
4.037 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/HAT
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Grove Base Hat.

925 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/ENVIRO
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Enviro pHAT.

2.440 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/EXPLORE
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Explorer pHAT.

1.109 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/SPK
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Speaker pHAT.

1.795 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/TOUCH
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Touch pHAT.

1.070 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASPBERRY-PI/3A+
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Raspberry-PI-3A+
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 3 Model А+, RPI3-MODAP
2.550 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY-PI/3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Raspberry-PI-3
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 3 Model B, RPI3-MODB
3.330 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY KIT23
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 3 Model B+, RPI3-MODBP, Кит со Кутија, Мемориска Картичка 32 GB, USB Адаптер за Напојување 2.5 A, Аудио/Видео Кабел, Мрежен Кабел
5.198 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY KIT22
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 3 Model B+, RPI3-MODBP, Кит со Raspberry Pi- Камера, Кутија, Мемориска Картичка 32 GB, USB Адаптер за Напојување 2.5 A, Аудио/Видео Кабел, ...
8.153 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY KIT21
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 4 Model B, 2GB, RPI4-MODBP-2GB, Кит со Raspberry Pi- Камера, Кутија, Мемориска Картичка 32 GB, USB Адаптер за Напојување 3 A, Аудио/Видео К...
8.553 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASP.KIT25
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 4 Model B, 2GB, RPI4-MODBP-2GB, Кит со Кутија, Мемориска Картичка 32 GB, USB Адаптер за Напојување 3 A, Аудио/Видео Кабел, Мрежен Кабел, Се...
6.483 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASPBERRY KIT19
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 4 Model B, 8GB, RPI4-MODBP-8GB, Кит со Кутија, Мемориска Картичка 32 GB, USB Адаптер за Напојување 3 A, Аудио/Видео Кабел, Мрежен Кабел, Се...
10.058 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASPBERRY KIT20
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 4 Model B, 4GB, RPI4-MODBP-4GB, Кит со Кутија, Мемориска Картичка 32 GB, USB Адаптер за Напојување 3 A, Аудио/Видео Кабел, Мрежен Кабел, Се...
7.592 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASPBERRY PI400
Брзо инфо
(0)
Развоен Микрокомпјутер Raspberry Pi 400, RPI400-US, Тастатура US
6.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.