USB Кабел

CEL.PIP24W
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
CABSTONE
USB Кабел за iPod / iPad / iPhone, Lightning, 1.2 m, Бел
825 ден
(вклучено ДДВ): 125,85 ден
Б.Исп.одЛагер
w
Пакети

USB флет кабел v.2.0 за податоци и напојување на iPod, iPhone5, iPad со Lightning 8-pin конектор. Кабелот Ви овозможува брз пренос на податоци до 480 Mbit/s и полнење на батеријата истовремено.

 

Карактеристики:

  • Верзија: USB2.0
  • Пренос на податоци: 480 Mbit/s
  • Влезен напон: 5V DC
  • Должина: 1.2m
Боја
 бела
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.