Bluetooth Слушалки

LGT-H600
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
LOGITECH
Код од Произв.: 981-000342

Слушалки, Bluetooth, Микрофон, Вградена Батерија

7.201 ден
(вклучено ДДВ): 1.098,46 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Повеќе не морате да бидете блиску до вашиот компјутер со помош на овие лесни, преносливи слушалки. Ласерски прилагодените драјвери, работниот опсег од 10 метри и батеријата на полнење која има автономија од 6 часа го прават лесно слушањето музика и разговорите преку интернет без разлика дали сте на работната маса или кревет. Работат со Windows и MacOS.

Одлични се за користење со  Logitech Vid HD, Skype, Yahoo! Messenger, Gmail, Windows Live Messenger и AIM.

 

Карактеристики:

  • Нано приемник
  • Ласерски прилагодени драјвери
  • Микрофон со редукција на бучава
  • Флексибилни со можност за ротирање
  • 2.4 GHz безжична технологија
  • 6 часа автономија на батерија
Работен опсег 10 m
Време на работа: ± 6 h
Боја
 сина
 црна
Тип на батерии
Lithium-ion
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.