Bluetooth слушалки

NE-HEADP13
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: HPBT8000BK
Слушалки, Bluetooth, за во Уво, Микрофон, Вградена Батерија
1.750 ден
(вклучено ДДВ): 266,95 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Овие лесни и компактни спортски слушалки имаат флексибилен и ергономски дизајн за да ве осигураат дека слушате квалитетна музика додека ги правите најтешките вежби.

 

Карактеристики:

 • Bluetooth V5.0 безжична технологија за стабилна без интерференции конекција
 • 12mm звучници - за кристално чист звук за да уживате во вашата омилена музика
 • Вграден HD микрофон и елиминирање на звуци од надвор - за зборување без раце
 • Контрола на јачината на звукот - за прилагодување на музиката на перфектно ниво
 • Вградена батерија од 80mAh - за 5 часа користење и 180 часови во режим на мирување
 • Изберете ја големината на слушалките и гумичките - за одличен комфорт за сите уши

 

Пакетот содржи:

 • Слушалки за во уво
 • мали/средни/големи силиконски капачиња
 • мали/средни/големи слушалки
 • Кабел за напојување
 • Упатство за употреба 
Работен опсег 10 m
Време на работа: ± 5 h
Тежина 86 g
Bluetooth® верзија 5.0
Боја
 црна
Големина на драјвер 12 mm
Тип на батерии
Lithium-Pol
Капацитет 80 mAh
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.