Електромотори

Производи на страна:
Страна 1 од 2
MOT12-HL149 90:1
Брзо инфо
(0)
DC Мотор, 30mm, 12V-DC
1.750 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT24-HL149 21:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 30mm, 24V-DC.

1.750 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT MM10
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, минијатурен, 3V-DC.

199 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT12-HL149 21:1
Брзо инфо
(0)
DC Мотор, 30mm, 12V-DC
1.850 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT6-L149 188:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 27mm, 6V-DC.

1.650 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT MM18
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, минијатурен, (1.5-3)V-DC.

245 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT JT02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: COM-Motor02
Серво Мотор, 5 V - 7.4 V
1.586 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ARD-ADD SERVO1
Брзо инфо
(0)
Серво Мотор, 4.8 V - 6 V
990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT JT04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: COM-Motor05
Серво Мотор, 4.8 V - 6 V
606 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SP2575M0206-A
Брзо инфо
(0)

Биполарен/Униполарен Степ Мотор,
12V, 0.24A, 50Ω, 7.5°/step, 1.6N-cm.

1.250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
28BYJ-48
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1530
Степ Мотор, Биполарен, 5V, 5.625°/step
481 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MOT ST03
Брзо инфо
(0)

Биполарен Степ Мотор,

12V, 1.8°, 0.23Nm, 330mA.

1.725 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MOT ST07/2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NEMA14-02

Степ Мотор, 150Nmm, 1.8°, 0.75 A

1.427 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT ST09
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NEMA17-03

Степ Мотор, 200Nmm, 1.8°, 1.2 A

1.000 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT ST10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NEMA17-04

Степ Мотор, 450Nmm, 1.8°, 1.5 A

1.260 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.