Полнач за во Автомобил

IPD-CHARGE30
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG
Код од Произв.: IPD-CHARGE30
USB Адаптер за во Автомобил, 1 A, 1 Излез, 1x USB, Бел
210 ден
(вклучено ДДВ): 32,03 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Универзален адаптер за напојување на мобилни уреди во автомобил. Стилски дизајниран, универзален адаптер за напојување за MP3 плеери,  iPod, iPhone или мобилни телефони во автомобил. Има вградена заштита од куса врска и преоптоварување

 

Карактеристики:

  • LED индикација
  • Заштита од куса врска
  • Заштита од преоптоварување
  • Тип на конектор: USB
     
Влезен напон 12 - 24 V
Излезен напон 5 V
Максимална Струја 1 A
Број на USB порти
1
Боја
 бела
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.