Полнач за во Автомобил

P.SUP.USB204
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
HQ
Код од Произв.: P.SUP.USB204
USB Адаптер за во Автомобил, 1 A, 1 Излез, 1x USB, Мини, Црн
294 ден
(вклучено ДДВ): 44,85 ден
Б.Исп.одЛагер
w
Пакети

Полнете ја вашата USB опрема во автомобил преку приклучокот за запалка. Овој супер мал USB адаптер може лесно да се чува некаде во вашиот автомобил и секогаш да биде со вас. Со овој адаптер батеријата на вашиот MP3/4 плеер, PDA, телефон или кој било друг USB уред, никогаш нема да биде празна повторно.

 

Карактеристики:

  • Влезен напон: (12-24)V-DC
  • Излезен напон: 5V-DC
  • Макс излез струја: 1000mA
Влезен напон 12 - 24 V
Излезен напон 5 V
Максимална Струја 1 A
Број на USB порти
1
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.