Полнач за во Автомобил

P.SUP.USB2048
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Skross
USB Адаптер за во Автомобил, 1 A, 2 Излези, 2x USB, Бел
240 ден
(вклучено ДДВ): 36,61 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Мини адаптер за напојување за во автомобил со две USB порти, кој лесно можете да го поврзете во приклучокот за запалка. Претставува идеално решение за напојување на разни USB уреди како мобилни телефони, MP3 плеери и слично со интегрирана батерија.

 

Карактеристики:

  • LED индикација
  • Влезен напон: (12-24)V-DC
  • Излезен напон: 5V-DC
  • Струја: 1000mA
  • Димензии: 20x20x45mm
  • Тежина: 35g
Влезен напон 12 - 24 V
Излезен напон 5 V
Максимална Струја 1 A
Број на USB порти
2
Боја
 бела
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.