Полнач за во Автомобил

P.SUP.USB2053
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Skross
USB Адаптер за во Автомобил, 2.1 A, 2 Излези, 1x USB, 1x microUSB, Бел
370 ден
(вклучено ДДВ): 56,44 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Микро USB адаптер за напојување таблет компјутери или телефони во автомобил. Дополнителната USB A-type порта овозможува истовремено напојување на втор уред.

 

Карактеристики:

  • Влезен напон: (10-16)V-DC
  • Излезен напон: 5V-DC
  • Макс. струја: 2100mA
  • Должина: 30mm
  • Ширина: 30mm
  • Висина: 54.5mm
  • Боја: бела
  • Тежина: 76g
     
Влезен напон 10 - 16 V
Излезен напон 5 V
Максимална Струја 2,1 A
Број на USB порти
2
Боја
 бела
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.