Полнач за во Автомобил

GB-P.SUP.12/B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB Адаптер за во Автомобил, 10 A, 4 Излези, 4x USB, Црн
1.232 ден
(вклучено ДДВ): 187,93 ден
Б.Исп.одЛагер
w

USB адаптер за во автомобил, погоден за полнење на мобилни уреди (GPS, мобилни телефони, дигитални фотоапарати, таблети) кои можат да се напојуваат преку 5V USB конектор. Опремен е со ID Chip интелегентна технологија, која овозможува полнење со висок капацитет.


Карактеристики:

  • Влезен напон: (12-24)V-DC
  • Излезен напон: 5V-DC
  • Максимална струја: 10000mA (4 x 2..5А)
  • Димензии: (104х44х38)mm
  • Боја: црна
     
Влезен напон 12 - 24 V
Излезен напон 5 V
Максимална Струја 10.000 A
Број на USB порти
4
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.