Полнач за во Автомобил

PSUP-GSM01/CAR
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Mobilize
Код од Произв.: MOB-20495
USB Адаптер за во Автомобил, 1 A, uUSB
370 ден
(вклучено ДДВ): 56,44 ден
Б.Исп.одЛагер
w

USB адаптер за во автомобил за полнење на паметни телефони, системи за навигација, MP3 плеери, дигитални фото апарати и многу други уреди.

 

Карактеристики:

  • Влезен напон: 12 V-DC
  • Излезен напон: 5V-DC
  • Излезна струја: 1000mA
  • Тип на конектор: micro USB
Излезен напон 5 V
Максимална Струја 1 A
Боја
 црна
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.