Полнач за во Автомобил

GB-P.SUP.14/B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB Адаптер за во Автомобил, 4.8 A, 2 Излези, 2x USB, Црн
840 ден
(вклучено ДДВ): 128,14 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Полнете два уреди додека возите кон вашата дестинација со овој полнач кој има комбиниран излез од 4.8А на 5V. Не дозволете да останете без батерија повторно.

 

Карактеристики:

  • За полнење на телефонот од приклучокот во колата
  • Полнење на два уреди истовремено
  • Со ID чип – за препознавање на уред и до 40 проценти побрзо полнење
  • Мал и компактен дизајн, за елегантен изглед на приклучокот
Влезен напон 12 V-DC
Излезен напон 5 V
Максимална Струја 4,8 A
Број на USB порти
2
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.