Полнач

P.SUP.USB2051
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB Адаптер за Напојување, 1 A, 1 Излез, 1x USB, Црн
299 ден
(вклучено ДДВ): 45,61 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Универзален адаптер за напојување. Идеален е за напојување на USB уреди како што се MP3 плеери, iPod, мобилни телефони во штекер. Од безбедносните карактеристики адаптерот има заштита од куса врска и преоптоварување.

 

Карактеристики:

  • Влезен напон: (100-240)V-AC
  • Излезен напон: 5V-DC
  • Струја: 1000mA
  • Заштита од куса врска
  • Заштита од преоптоварување
Влезен напон 100 - 240 V
Излезен напон 5 V
Максимална Струја 1 A
Број на USB порти
1
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.