Полнач

P.SUP.USB2059/W
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: WCHAU1000AWH
USB Адаптер за Напојување, 10 A, 6 Излези, 6x USB, Бел
2.222 ден
(вклучено ДДВ): 338,95 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Компактен полнач за повеќе уреди со интелигентно препознавање на уредите за оптимално полнење (Smart Charge ID). Со компактен дизајн и 10A капацитет за полнење до шест уреди истовремено. Едноставен дизајн кој се вклопува на Вашата работна маса. Опсегот на работниот напон (100-240)V-AC овозможува полначот да се користи не само во Европа, туку насекаде низ светот. 

Влезен напон 100 - 240 V
Излезен напон 5 V
Максимална Струја 10 A
Број на USB порти
6
Боја
 бела
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.