Полнач

P.SUP.USB2064
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB Адаптер за Напојување, 2.1 A, 2 Излези, 2x USB, Шуко, Бел
710 ден
(вклучено ДДВ): 108,31 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Пакети
Производов се содржи и во следниве пакети:

Адаптер 16А, со два USB приклучоци, 2.1A - и еден напонски шуко приклучок.
Идеален за полнење на уреди, како што се паметни телефони, MP3 плеери, дигитални фотоапарати или таблет компјутери преку USB кабел.
Со вградена детска заштита - синтетичките плочи ги затвораат контактите на приклучокот.

 

Технички податоци:

 • Приклучок 2: Безбедносен приклучок (машки, CEE 7/4)
 • Приклучок 2: Безбедносен приклучок (женски, CEE 7/4)
 • Максимална моќност: 3500W
 • Работен напон: 250V(AC)
 • Излез, максимална струја: 16A
 • Пакување: блистер
 • Класа на апарати II
 • Заштита: IP20
 • Боја: бела
 • Стандарди: CE, GS: TÜV Süd, Haus, WEEE
 • Должина: 101mm
 • Ширина: 74mm
 • Висина: 56mm
 • Тежина: 100g
Влезен напон 100 - 240 V
Излезен напон 5 V
Максимална Струја 2,1 A
Број на USB порти
2
Боја
 бела
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.