Полнач

GB-P.SUP.15/B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB Адаптер за Напојување, 2.4 A, 2 Излези, 2x USB, Црн
435 ден
(вклучено ДДВ): 66,36 ден
Б.Исп.одЛагер
w
Пакети
Производов се содржи и во следниве пакети:

Универзален адаптер за напојување со 2 USB порти. Идеален за напојување на два USB уреди, како што се, MP3 плеери, iPod  и мобилни телефони истовремено преку еден штекер.

 

Карактеристики:

 • Снага макс.: 12 W
 • Влезен напон: 100 - 240 (AC) V
 • Макс. излезна струја: 2.4 A
 • Излези: 2 USB 2.0 женски (Type A)
 • Излезен напон: 5 V (DC)
 • Боја: црна
 • Куќиште: Пластика
 • Температура: -20 °C до 40 °C
 • Должина: 71.5 mm
 • Ширина: 37 mm
 • Висина: 22.4 mm
 • Тежина: 34 g
Влезен напон 100 - 240 V
Излезен напон 5 V
Максимална Струја 2,4 A
Број на USB порти
2
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.