Аудио Кабел

HQS-S2423/10
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: CAGC22050AT100
AUX Кабел, Аудио Кабел, 3.5 mm , Машко / Женско, 10 m
999 ден
(вклучено ДДВ): 152,39 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Високо квалитетен аудио продолжен кабел со позлатени 24k 3.5mm машкo / женскo конектори.


Карактеристики:

  • Позлатени конeктори
  • Двојна заштита
  • Конектор А: 3.5mm машки стерео
  • Конектор Б: 3.5mm женски стерео
  • Бисерно хромирана метална обвивка
  • Должина: 10m
Конектори А
3,5mm
Машки
Стерео
Конектори Б
3,5mm
Женски
Стерео
Должина на кабел 10 m
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.