Аудио Кабел

CABLE-423/2
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: CAGT22050BK20
AUX Кабел, Аудио Кабел, 3.5 mm , Машко / Женско, 2.5 m
197 ден
(вклучено ДДВ): 30,05 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Aудио продолжен кабел со 3.5mm машкo / женско конектори и должина од 2.5m.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: 3.5mm машки стерео
  • Конектор Б: 3.5mm женски стерео
  • Должина: 2.5m
Конектори А
3,5mm
Машки
Конектори Б
3,5mm
Женски
Должина на кабел 2,5 m
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.