Аудио Кабел

GB-CAB009/1.5
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
AUX Кабел, Аудио Кабел, 3.5 mm, Машко / Машко, 1.5 m, 90°
125 ден
(вклучено ДДВ): 19,07 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Стерео аудио кабел 3.5mm со позлатени конектори.

 

Карактеристики:

  •  Позлатени конектори     
  •  Конектор A: 3.5mm стерео машки
  •  Конектор Б: 3.5mm стерео машки под агол од  90°
  •  Должина: 1.5m
Конектори А
3,5mm
Машки
Конектори Б
3,5mm
Машки
90°
Должина на кабел 1,5 m
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.