Аудио Кабел

NE-CAB064/1
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: CAGL21250BK10

Аудио Кабел, 2.5 mm , Машко / Машко, 1 m

370 ден
(вклучено ДДВ): 56,44 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Стерео аудио кабел 2.5mm машкo / машко.

 

Карактеристики:

  •  Конектор A: 2.5mm стерео машки
  •  Конектор Б: 2.5mm стерео машки
  •  Должина: 1m
Конектори А
2,5mm
Машки
Стерео
Конектори Б
2,5mm
Машки
Стерео
Должина на кабел 1 m
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.