Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Секач за SIM Картички

CEL.SIM CARD3
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
Секач за SIM Картички, SIM / microSIM, nanoSIM, Црна
678 ден
(вклучено ДДВ): 103,42 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Пакети
Производов се содржи и во следниве пакети:

Секач за SIM картички, SIM во микро SIM и nano-SIM картички.  Лесно и едноставно во само два потега, наместете ја SIM картичката на секачот и притиснете надоле.

 

Карактеристики:

  • Димензии: (100x55x33)mm
  • Тежина: 138g
  • Боја: црна/сива
Димензии 100x55x33 mm
Боја
 сива
 црна
Тежина 138 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.