Термистори

Производи на страна:
Страна 2 од 2
LM-5-250
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM05-250L
NTC Термистор, 25 Ohm, 5mm, 10%
104 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-103
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TTC05103JSY
NTC Термистор, 10 kOhm, 5mm, 10%
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-202
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM05-202J
NTC Термистор, 2 kOhm, 5mm, 10%
69 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-203
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM05-203J
NTC Термистор, 20 kOhm, 5mm, 10%
69 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-204
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM05-204
NTC Термистор, 200 kOhm, 5mm, 10%
104 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-302
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM05-302
NTC Термистор, 3 kOhm, 5mm, 10%
55 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-504
Брзо инфо
(0)
NTC Термистор, 500 kOhm, 5mm, 10%
104 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-7-15030
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM07-15030
NTC Термистор, 3 Ohm, 7mm, 10%
92 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-503
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM05-503 ROHS
NTC Термистор, 50 kOhm, 5mm, 10%
55 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UTP-100R-110C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ULN2803A
PTC Термистор, 100 Ohm, 10mm, 10%
61 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-701
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM05-701
NTC Термистор, 700 Ohm, 5mm, 10%
104 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM-5-700
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM05-700
NTC Термистор, 70 Ohm, 5mm, 10%
104 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.