Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Енкодери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
ENCOD.BCD-01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRG-410ER
Енкодер, BCD, Децимален, 10P
64 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ENCOD.V-001
Брзо инфо
(0)
Енкодер, 24DET, 24PPR, Без Тастер, 6mm
120 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ALPS-STEC16B04
Брзо инфо
(0)
Енцодер, 24DET, 24PPR, Без Тастер, 6mm
155 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ENCOD.V-003
Брзо инфо
(0)
Енкодер, 30DET, 15PPR, Со Тастер, 6mm
145 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ENCOD.V-002
Брзо инфо
(0)
Енкодер, 12DET, 12PPR, Без Тастер, 6mm
120 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ENCOD.V-004
Брзо инфо
(1)
Енкодер, 36DET, 18PPR, Со Тастер, 6mm
385 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ENCOD.BCD-02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DRG-416ER
Енкодер, BCD, Хексадецимален, 16P
64 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.