NXP

Производи на страна:
Страна 1 од 1
NXP-FRDM-KL25Z
Брзо инфо
(0)

FRDM-KL25Z Развојна Плочка, Kinetis

1.650 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-FRDM-KW41Z
Брзо инфо
(0)

FRDM-KW41Z Развојна Плочка, Kinetis

9.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13058
Брзо инфо
(0)
LPCXpresso Развојна Плочка, LPC11U68 MCU
1.444 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NXP-OM11083
Брзо инфо
(0)
LPCXpresso Развојна Плочка, LPC1110FD20 MCU
9.257 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13080
Брзо инфо
(0)
LPCXpresso Развојна Плочка, LPC112X MCUs
2.910 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13077
Брзо инфо
(0)
LPCXpresso Развојна Плочка, LPC54100 MCUs
2.832 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13012
Брзо инфо
(0)
LPCXpresso Развојна Плочка, LPC11C24 MCU
1.814 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13053
Брзо инфо
(0)
LPCXpresso Развојна Плочка, LPC812 MCU, Потенциометар
1.669 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13035
Брзо инфо
(0)
LPCXpresso Развојна Плочка, LPC1115 MCU
2.233 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13056
Брзо инфо
(0)
LPCXpresso Развојна Плочка, LPC15494 MCU
3.281 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13071
Брзо инфо
(0)
LPCXpresso824-MAX Развојна Плочка, LPC82x MCUs
1.761 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13063
Брзо инфо
(0)
Quickstart Развојна Плочка, LPC4088 MCU
4.954 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM11043
Брзо инфо
(1)
Плочка за Евалуација,LPC176x MCU's
4.843 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-OM13070
Брзо инфо
(1)
Развојна Плочка, LPC4337 MCU
2.450 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NXP-SLN-ALEXA-IO
Брзо инфо
(0)

Развојна Плочка, MIMXRT106ADVL6A, 32Bit, Alexa Гласовни Сервиси, MCU, WiFi, BT

9.180 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.