Дронови, Квадкоптери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
DJI-GIMBAL OM5/G
Брзо инфо
(0)

Стабилизатор, Гимбал, Bluetooth, Смарт Телефон, Сив

11.557 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DJI-RSC 2 PRO
Брзо инфо
(0)

Стабилизатор, Гимбал, Bluetooth, USB-C, Црн

47.421 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DJI-GIMBAL OM5/W
Брзо инфо
(0)

Стабилизатор, Гимбал, Bluetooth, Смарт Телефон, Бел

11.557 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DJI-RS 2 PRO
Брзо инфо
(0)

Стабилизатор, Гимбал, Bluetooth, USB-C, Црн

61.212 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DJI-POCKET 2
Брзо инфо
(0)

Гимбал, Стабилизатор, Камера, 4 К, 2 часа, 120 g, Црна

36.509 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DJI-MINI SE FLY
Брзо инфо
(0)

Дрон, Квадкоптер, GPS, Камера, 2.7K, 4 километри, 30 минути

27.287 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DJI-TELLO BOOST
Брзо инфо
(0)

Дрон, Квадкоптер, Камера, HD, 100 метри, 13 минути

10.832 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
XR-16000
Брзо инфо
(1)
Квадкоптер, Дрон, GPS
36.277 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DJI-MINI2 FLY
Брзо инфо
(0)

Дрон, Квадкоптер, GPS, Камера, 4K, 10 километри, 31 минута.

40.120 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DJI-MAVIC3 FLY
Брзо инфо
(0)

Дрон, Квадкоптер, GPS, Камера, 5.1K, 30 километри, 46 минути

190.865 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.