Smart Living

Производи на страна:
Страна 4 од 9
DIO-DOMO27
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DIO-DOMO27
Паметен Сензор за Врата/Прозор, Паметен Уред, Бел, 30 m
1.190 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS06
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFIDW10WT
Паметен Сензор за Ниво на Вода, Паметен Уред, Бел, WiFi
2.280 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFISM10CWT
Паметен Сензор за Движење, Паметен Уред, Бел, 120°, WiFi
1.848 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS57
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BTWV10GN

Паметен Уред, Bluetooth, Напојување со Батерии, IP54

3.975 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS26
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFIFN10CWT
Паметен Вентилатор, Паметен Уред, WiFI, Бел, 40 cm, WiFi
3.663 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZIGBEE-04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZBRC10WT

Паметен Далечински Управувач, Паметен Уред, WiFi, Zigbee, Бел

1.090 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DIO-DOMO24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DIO-DOMO24
Паметен Далечински Управувач, Паметен Уред, Бел/Црн, 50 m, CR2032
1.990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS59
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFILR001BK

Паметен Далечински Управувач, Паметен Уред, Црн, 20 m, 2x AAA

925 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS27
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFIRC10CBK
Паметен Далечински Управувач, Паметен Уред, Црн, Инфраред, WiFi
1.450 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS28
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFIDS10WT
Паметен Уред, Детектор за Чад, Бел, 90 dB, WiFi
2.279 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZIGBEE-03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZBSD10WT

Паметен Магнетен Сензор, Паметен уред, WiFi, Zigbee, Бел

985 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZIGBEE-07/4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZBWS40WT

Паметен Уред, Паметен Прекинувач, x4, WiFi, Zigbee, Бела

1.848 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZIGBEE-07/1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZBWS10WT

Паметен Уред, Паметен Прекинувач, WiFi, Zigbee, Бела

1.232 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-HSENS37
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFIPS10WT
Паметен Прекинувач за Сијалици, Паметен Уред, Бела, 10 A, WiFi
825 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-HSENS15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WIFIWS10WT
Паметен Прекинувач за Сијалици, Паметен Уред, Бела, WiFi
1.725 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.