Smart Living

Производи на страна:
Страна 1 од 9
NE-ALEXA/W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SPVC7000WT
Паметен Звучник, Паметен Уред, Бел, Alexa, WiFi/Bluetooth
1.294 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DIO-ED CA02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ED-CA-02
Паметен Уред, Внатрешна WiFi Камера, Бела, microSD 32 GB, HD
2.370 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DIO-ED CA03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ED-CA-03
Паметен Уред, Внатрешна WiFi Камера, Бела, microSD 32 GB, HD, Моторизирана
2.772 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-ADS30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAS-ADS30
Безбедносен Сензор, Сензор за Ниво на Вода, 115 dB, 1x CR123A
267 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
H8-WA1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: H8-WA1
Безбедносен Сензор, Сензор за Ниво на Вода, Бел, 433 MHz, CR123A
2.450 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-CLALWL10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAS-CLALWL10
Безбедносен Сензор, Сензор за Ниво на Вода, Бел, 868 MHz, 95 dB
567 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTBR10
Безбедносен Сензор, Држач за Детектор за Чад, Бел, 70 mm
295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTSL40WT
Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB, CR123 Lithium
1.601 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTSC10WT2
Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB, 433 MHz
2.295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS17
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALRMMW20WT
Безбедносен Сензор, Сензор за Движење, Бел, 80 m, 85 dB
1.295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS53
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTBR05

Безбедносен Сензор, Држач за Детектор за Чад, Сив, 39 mm

245 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS55
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTSL30WT

Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB

1.225 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS60
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTSC20

Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB

1.601 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-CLALARM05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAS-CLALARM05
Паметени Уреди, Паметен Безбедносен Аларм, Централа, Магнетен Сензор, Сензор за Движење
1.769 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-CLALARM10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAS-CLALARM10
Паметени Уреди, Паметен Безбедносен Аларм, Централа, Магнетен Сензор, Сензор за Движење, Внатрешна Сирена, IP Камера
3.570 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.