Сигнализација и Автоматизација

Производи на страна:
Страна 3 од 3
WERMA-231/230/R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 23110068
Сигнално Светло, LED, Светилник, 230 V, Црвено
5.533 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-280/230/R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 28048068
Сигнално Светло, LED, Препреки, 230 V, Црвено
32.015 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-133
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 13300075
Сигнална Сирена, 105 dB, 24 V
7.431 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-142/24/R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 14200055
Сигнална Сирена, 120 dB, 18 - 30 V
39.038 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-584/230
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 58400068
Сигнална Сирена, 98 dB, 230 V
6.193 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-439/24/R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 439 010 55
Сигнална Сирена со Светилка, 6 - 60 V, Црвена
22.657 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-110/230
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 11000068
Сигнална Сирена, 100 dB, Мулти Тон, 230 V
8.210 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-150/24/R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 45010055
Сигнална Сирена со Светилка, 24 V, Црвена
8.767 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-128/230
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 12800068
Сигнална Сирена, 92 dB, Континуиран Тон, 230 V
6.564 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-64580075
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 64580075

Сигнална Сирена, 85 dB, Континуиран и Испрекинат Тон, 24 V AC/DC

3.266 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-84411855
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 84411855

Базер, 85dB, Континуиран и Испрекинат Тон, 24 V AC/DC

3.689 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WERMA-140/230
Брзо инфо
(0)

Сигнална Сирена, 115 dB, Мулти Тон, 115-230 VAC

8.935 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.