Додаток за Сигнална Кула

WERMA 96086004
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Werma
Код од Произв.: 960.860.04

Додаток за Сигнална Кула, Лента за Монтирање AndonWirelessBOX

1.232 ден
(вклучено ДДВ): 187,93 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Додаток за Сигнална Кула, Лента за монтирање AndonWirelessBOX.

Лента за фиксирање на Andon WirelessBOX на основа.

 

Карактеристики:

  • Ознака: 960.860.04
  • Прицврстување: Монтирање на ѕид
  • Должина: 52 mm
  • Ширина: 12 mm
  • Тежина: 9 g
Дијаметар 52 mm
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.