Додаток за Сигнална Кула

WERMA 86200003
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Werma
Код од Произв.: 862.000.03

Додаток за Сигнална Кула, Трансивер 868 MHz 24VDC KS71 / 72

29.461 ден
(вклучено ДДВ): 4.494,05 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Додаток за Сигнална Кула, Трансивер 868 MHz 24VDC KS71 / 72.

Трансивер за KombiSIGN 71 и KombiSIGN 72 во ClassicLOOK.

Компатибилен со WeASSIST и AndonWIRELESS системот.
Погоден за европскиот пазар.
Во комбинација со WeASSIST може да се користи само со постоечка претплата на WeASSIST.

 

Карактеристики:

 • Ознака: 862.000.03
 • Дијаметар: 70 mm
 • Напон: 24V DC
 • Заштита: IP65
 • Висина: 66 mm
 • Материјали: PC
 • Боја на куќиштето: Црна
 • Поврзување: USB
 • Минимална работна температура : -20 °C
 • Максимална работна температура: + 50 °C
 • Тежина: 90 g
Дијаметар 70 mm
Работен напон (AC/DC)
24 V
Боја
 црна
IP Заштита
IP65
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.