Додаток за Сигнална Кула

WERMA 86064009
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Werma
Код од Произв.: 860.640.09

Додаток за Сигнална Кула, Комплет за Поврзување 115-230VAC BK KS71 / 72

10.351 ден
(вклучено ДДВ): 1.578,97 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Додаток за Сигнална Кула, Комплет за поврзување 115-230VAC BK KS71 / 72.

Комплет за поврзување со доделување на пинови за AndonWireless и WeASSIST.
Содржи единица за напојување, основа и елемент за поврзување KombiSIGN 71.

 

Карактеристики:

  • Ознака: 860.640.09
  • Напон: 115-230V AC
  • Заштита: IP20
  • Боја на куќиштето: Црна
  • Минимална работна температура: 0 °C
  • Максимална работна температура: + 40 °C
  • Тежина: 398 g
Работен напон 230 V-AC
Боја
 црна
IP Заштита
IP20
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.