Додаток за Сигнална Кула

WERMA 86000018
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Werma
Код од Произв.: 860.000.18

Додаток за Сигнална Кула, Далечински Управувач, 5 Копчиња, 868 MHz

22.562 ден
(вклучено ДДВ): 3.441,66 ден
Б.Исп.одЛагер
w

AndonWirelessBOX, додаток за сигнална кула, далечински управувач со 5 копчиња, 868 MHz.

Andon WirelessBOX со пет копчиња за безжични системи за повик за акција со функција за потврда.
Ги контролира сигналните столбови со најмногу пет нивоа и поддржува комуникација од кутија до кутија.
Осветлените копчиња на кутијата ги рефлектираат сигналите на сигналната кула.
Работи со мрежно напојување или на батерии за мобилна флексибилност.
Интуитивен софтвер за индивидуална конфигурација.
Речиси неограничени опции за конфигурација и комбинирање.
Може да се комбинира со функциите на контролната станица: лесно се надградува до SmartMONITOR, AndonSPEED.

 

Карактеристики:

 • Ознака: 860.000.18
 • Напон: 115-230V AC
 • Заштита: IP30
 • Прицврстување: Монтирање на основна, или Монтирање на ѕид
 • Должина: 193 mm
 • Ширина: 66 mm
 • Висина: 35 mm
 • Материјал: PC, PC / ABS
 • Боја на куќиштето: црна, сива
 • Работна температура минимум: 0 °C
 • Максимална работна температура: + 40 °C
 • Тежина: 529 g
Работен напон 230 V-AC
Боја
 сива
 црна
IP Заштита
IP30
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.