Додаток за Сигнална Кула

WERMA 64731075
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Werma
Код од Произв.: 647.310.75

Додаток за LED Сигнална Кула, Жолта, 24 V, 70 mm

2.923 ден
(вклучено ДДВ): 445,88 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Додаток за LED Сигнална Кула, Жолта, 24 V, 70 mm.

Светлосниот елемент TwinLIGHT комбинира две функции на светлосни ефекти (постојано и трепкачко светло) во еден елемент.
Погоден за модуларни сигнални столбови KombiSIGN 71 и KombiSIGN 72 во ClassicLOOK.

 

Карактеристики:

 • Ознака: 647.310.75
 • Серија: KombiSIGN 72
 • Дијаметар: 70 mm
 • Напон: 24V AC / DC
 • Ефект на сигналот: Трепкачко и перманентно светло
 • Боја на светло: Жолта
 • Заштита: IP65
 • Висина: 66 mm
 • Материјал: пластика
 • Боја на куполата Жолта
 • Минимална работна температура: -30 °C
 • Максимална работна температура: + 60 °C
Технологија
LED
Дијаметар 70 mm
Работен напон (AC/DC)
24 V
Светлечки ефект
Континуиран
Трепкачко
Боја
 жолта
IP Заштита
IP65
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.