Додаток за Сигнална Кула

WERMA 64721075
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Werma
Код од Произв.: 647.210.75

Додаток за LED Сигнална Кула, Зелена, 24 V, 70 mm

2.923 ден
(вклучено ДДВ): 445,88 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Додаток за LED Сигнална Кула, Зелена, 24 V, 70 mm.

Светлосниот елемент TwinLIGHT комбинира две функции на светлосни ефекти (постојано и трепкачко светло) во еден елемент.
Погоден за модуларни сигнални столбови KombiSIGN 71 и KombiSIGN 72 во ClassicLOOK.

 

Карактеристики:

 • Ознака: 647.210.75
 • Серија: KombiSIGN 72
 • Дијаметар: 70 mm
 • Напон: 24V AC / DC
 • Ефект на сигналот: Трепкачко и перманентно светло
 • Боја на светло: Зелена
 • Заштита: IP65
 • Висина: 66 mm
 • Материјал: пластика
 • Боја на куполата Зелена
 • Минимална работна температура: -30 °C
 • Максимална работна температура: + 60 °C
Технологија
LED
Дијаметар 70 mm
Работен напон (AC/DC)
24 V
Светлечки ефект
Континуиран
Трепкачко
Боја
 зелена
IP Заштита
IP65
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.