Додаток за Сигнална Кула

WERMA 84020000
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Werma
Код од Произв.: 840.200.00

Додаток за Сигнална Кула, Зелена, 12-230 VAC/DC, 70 mm

1.529 ден
(вклучено ДДВ): 233,24 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Додаток за Сигнална Кула, Зелена, 12-230 VAC/DC, 70 mm.

Вградена фасонка за сијалица B15d.
Постојаното светло дава индикација за одреден статус на операторот.

 

Карактеристики:

 • Ознака: 840.200.00
 • Серија: KombiSIGN 70
 • Дијаметар: 70 mm
 • Напон: 12-230V AC / DC
 • Боја на светло: Зелена
 • Заштита: IP54
 • Висина: 66 mm
 • Материјали: Пластика
 • Боја на куполата: Зелена
 • Работна температура минимум: -20 °C
 • Максимална работна температура: + 50 °C
 • Тежина: 66 g
Технологија
Вжарено влакно
Дијаметар 70 mm
Светлечки ефект
Континуиран
Боја
 зелена
IP Заштита
IP54
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.