Додаток за Модуларна Клешта

HT-236-6P DIE
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Додаток за Кримп Клешта, РЈ11, РЈ12
255 ден
(вклучено ДДВ): 38,9 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Модуларен додаток за RJ11, RJ12 (6/6).

 

Додаток за модуларна клешта HT-236FM, за телефонски конектори RJ11, RJ12 (6/6).

 

Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.