Додаток за Модуларна Клешта

HT-336J DIE
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Додаток за Кримп Клешта, RG174, RG179, Belden 8218, Фибер Оптика
228 ден
(вклучено ДДВ): 34,78 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Модуларен додаток за RG-174, 179 Belden 8218, Fiber Optic.

 

Додаток за модуларна клешта HT-236FM, за конектори RG-174, 179 Belden 8218, Fiber Optic. 0.042", 0.068" 0.078", 0.128", 0.151", 0.178" (1.07, 1.8=72, 1.98, 3.25, 3.84, 4.52mm).

Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.