Додаток за Модуларна Клешта

HT-336F1 DIE
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Додаток за Кримп Клешта, SMA 1.07 / 1.72 / 3.84
246 ден
(вклучено ДДВ): 37,53 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Модуларен додаток за FIBER OPTIC SMA 0.042", 0.068", 0.133", 0.152", 0.195" (1.07, 1.72, 3.38, 4.11, 4.95MM).

 

Додаток за модуларна клешта HT-236FM, за конектори FIBER OPTIC SMA (OVALTYPE) 0.042", 0.068", 0.133", 0.152", 0.195" (1.07, 1.72, 3.38, 4.11, 4.95MM). 

Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.