Врв за Кроне Клешта

FLUKE DXX/KRONE
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
FLUKE-NETWORKS
Врв за Кроне Клешта, Fluke, Кроне
4.071 ден
(вклучено ДДВ): 621 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Дополнителeн врв наменет за користење со Fluke 814, 914 и 914Ѕ Krone клешти.

Врвот е компатибилен со сите индустриски стандардни алатки за набивање на жица, со превиткување и заглавување .

Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.