Додаток за Хидраулична Клешта

CEM. ME30-50
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Cembre
Код од Произв.: 2676140

Додаток за Хидраулична Клешта, 150mm², Cembre

4.194 ден
(вклучено ДДВ): 639,76 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Модуларен хексагонален  додаток за хидраулична клешта, HT51.

 

Карактеристики:

  • За бакарни конектори 
  • Компатибилен за HT51, B51 & B500E кримп-алатки
  • 2-делен полу-рамен дизајн
  • Големина МЕ30-50 150mm2
Максимален дијаметар на проводник 150 mm²
Тежина 250 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.